PENGENALAN
PENGURUSAN KURIKULUM 2017
ALIRAN PERDANA
PENGETUA : Encik Ruslan bin Abd Rahman
PENOLONG KANAN : Pn Pauziah binti Ahmad
SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Nazle binti Mokhtar
PENOLONG SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Unaizah binti Mohamad
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN : Pn Nor Azuna Azleen binti Hassan
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN DALAMAN MEN ATAS : Pn Nur Wahida binti Zakaria
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN DALAMAN MEN RENDAH : Pn Farizon binti Wakiman
SETIAUSAHA SPM : Pn Noridah binti Bachok
SETIAUSAHA PT3 : Pn Nadura binti Ibrahim
SETIAUSAHA PBS : Pn Norzalilah binti Mohd Mazli
ALIRAN PENDIDIKAN KHAS
PENGETUA : Encik Ruslan bin Abd Rahman
PENOLONG KANAN PEND KHAS : Pn Azizah binti Mohd Puteh
SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Juliana @ Arinah binti Johan
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN : Pn Hjh Najibah binti Che Mat
ALIRAN PERDANA
PENGETUA : Encik Ruslan bin Abd Rahman
PENOLONG KANAN : Pn Pauziah binti Ahmad
SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Nazle binti Mokhtar
PENOLONG SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Unaizah binti Mohamad
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN : Pn Nor Azuna Azleen binti Hassan
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN DALAMAN MEN ATAS : Pn Nur Wahida binti Zakaria
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN DALAMAN MEN RENDAH : Pn Farizon binti Wakiman
SETIAUSAHA SPM : Pn Noridah binti Bachok
SETIAUSAHA PT3 : Pn Nadura binti Ibrahim
SETIAUSAHA PBS : Pn Norzalilah binti Mohd Mazli
ALIRAN PENDIDIKAN KHAS
PENGETUA : Encik Ruslan bin Abd Rahman
PENOLONG KANAN PEND KHAS : Pn Azizah binti Mohd Puteh
SETIAUSAHA KURIKULUM : Pn Juliana @ Arinah binti Johan
SETIAUSAHA PEPERIKSAAN : Pn Hjh Najibah binti Che Mat
GURU KELAS 2017
ALIRAN PERDANA
Nama kelas diambil bersempena dengan nama-nama jambatan yang terdapat di Wilayah Persekutuan Putrajaya.
PENYELARAS TINGKATAN
Tingkatan 1 : Pn Rosni binti Awang
Tingkatan 2 : Pn Kartini binti Baharuddin
Tingkatan 3 : Pn Nadura binti Ibrahim
Tingkatan 4 : Pn Roslina binti Awang
Tingkatan 5 : Pn Noridah binti Bachok
TINGKATAN 1
1 Seri Bakti : Cik Wan Nabila Sarah binti Wan Rusdi
1 Seri Bestari : Pn Unaizah binti Mohamad
1 Seri Gemilang : Pn Khusnaimah binti Hamdan
1 Seri Perdana : Pn Yuzi binti Mat Nawi
1 Seri Saujana : Pn Zanariah binti Baba
1 Seri Wawasan : Pn Siti Salyena binti Pungot
TINGKATAN 2
2 Seri Bakti : Pn Noriani binti Mohd Syed
2 Seri Bestari : Pn Nor Fazilah binti Mamat Ali
2 Seri Gemilang : Pn Nor Azuna Azleen binti Hassan
2 Seri Perdana : Pn Leong Wei Siew
2 Seri Saujana : Pn Isramimi binti Ishak
TINGKATAN 3
3 Seri Bakti : Pn Zamrah binti Jaafar
3 Seri Bestari : Aminah binti Abdullah
3 Seri Gemilang : Pn Wan Hirza binti Wan Abdullah
3 Seri Perdana : Pn Hanira binti Abd Rashid
3 Seri Saujana : Pn Seti Zainab binti Ramlan
TINGKATAN 4
4 Seri Bakti : Pn Nur Wahida binti Zakaria
4 Seri Bestari : Pn Norzalilah binti Mohd Mazli
4 Seri Gemilang : Pn Noraini binti Abu Othman
4 Seri Perdana : Pn Nor Aishah binti Jaafar
4 Seri Saujana : En Raja Mohd Solihin bin Raja Ariff
TINGKATAN 5
5 Seri Bakti : Pn Nur Shzreen binti Shahrul Azhar
5 Seri Bestari : Pn Wan Nurul Anida binti Wan Abdul Halim
5 Seri Gemilang : Pn Nor Ainah binti Ahmad
5 Seri Perdana : Pn Rozana Arnida binti Sazali
5 Seri Saujana : Pn Dahlia binti Nansi
ALIRAN PENDIDIKAN KHAS
Nama kelas dipilih daripada enam jenis batu permata yang indah dan menawan.
Penyelaras Kelas : Pn Azany Afzan binti Zakaria
Kelas Berlian : Pn Che Mazida Asmawati binti Che Abd Malek
Kelas Delima : Pn Hjh Najibah binti Che Mat
Kelas Mutiara : Pn Roszilah binti Embong
Kelas Ruby : Pn Siti Nur Hawati binti Baharuddin
Kelas Intan : Pn Siti Hajjar binti Mohd Sarip
Kelas Zamrud : Pn Suhaida binti Malek
Nama kelas diambil bersempena dengan nama-nama jambatan yang terdapat di Wilayah Persekutuan Putrajaya.
PENYELARAS TINGKATAN
Tingkatan 1 : Pn Rosni binti Awang
Tingkatan 2 : Pn Kartini binti Baharuddin
Tingkatan 3 : Pn Nadura binti Ibrahim
Tingkatan 4 : Pn Roslina binti Awang
Tingkatan 5 : Pn Noridah binti Bachok
TINGKATAN 1
1 Seri Bakti : Cik Wan Nabila Sarah binti Wan Rusdi
1 Seri Bestari : Pn Unaizah binti Mohamad
1 Seri Gemilang : Pn Khusnaimah binti Hamdan
1 Seri Perdana : Pn Yuzi binti Mat Nawi
1 Seri Saujana : Pn Zanariah binti Baba
1 Seri Wawasan : Pn Siti Salyena binti Pungot
TINGKATAN 2
2 Seri Bakti : Pn Noriani binti Mohd Syed
2 Seri Bestari : Pn Nor Fazilah binti Mamat Ali
2 Seri Gemilang : Pn Nor Azuna Azleen binti Hassan
2 Seri Perdana : Pn Leong Wei Siew
2 Seri Saujana : Pn Isramimi binti Ishak
TINGKATAN 3
3 Seri Bakti : Pn Zamrah binti Jaafar
3 Seri Bestari : Aminah binti Abdullah
3 Seri Gemilang : Pn Wan Hirza binti Wan Abdullah
3 Seri Perdana : Pn Hanira binti Abd Rashid
3 Seri Saujana : Pn Seti Zainab binti Ramlan
TINGKATAN 4
4 Seri Bakti : Pn Nur Wahida binti Zakaria
4 Seri Bestari : Pn Norzalilah binti Mohd Mazli
4 Seri Gemilang : Pn Noraini binti Abu Othman
4 Seri Perdana : Pn Nor Aishah binti Jaafar
4 Seri Saujana : En Raja Mohd Solihin bin Raja Ariff
TINGKATAN 5
5 Seri Bakti : Pn Nur Shzreen binti Shahrul Azhar
5 Seri Bestari : Pn Wan Nurul Anida binti Wan Abdul Halim
5 Seri Gemilang : Pn Nor Ainah binti Ahmad
5 Seri Perdana : Pn Rozana Arnida binti Sazali
5 Seri Saujana : Pn Dahlia binti Nansi
ALIRAN PENDIDIKAN KHAS
Nama kelas dipilih daripada enam jenis batu permata yang indah dan menawan.
Penyelaras Kelas : Pn Azany Afzan binti Zakaria
Kelas Berlian : Pn Che Mazida Asmawati binti Che Abd Malek
Kelas Delima : Pn Hjh Najibah binti Che Mat
Kelas Mutiara : Pn Roszilah binti Embong
Kelas Ruby : Pn Siti Nur Hawati binti Baharuddin
Kelas Intan : Pn Siti Hajjar binti Mohd Sarip
Kelas Zamrud : Pn Suhaida binti Malek